images-3.jpeg

РЕГЛАМЕНТ

Положеннія про проведення змагань можна завантажити тут

Загальні положення

  1. Обов'язок учасника – розуміти всі аспекти правил змагань.

  2. При реєстрації плавець приймає загальні правила та положення Десна 6.5, спеціальні правила кожної події маршруту Десна 6.5 і умови учасника.

  3. Кожен плавець відповідає за участь у змаганнях у хорошому фізичному стані і з достатньою підготовкою для подолання відстані, на яку він підписується.

  4. Допінг суворо заборонено. Під час реєстрації кожен плавець приймає обов'язкові антидопінгові правила на всю подію. Під час реєстрації кожен учасник заявляє, що не порушує до, під час або після заходу закони та правила,щорегламентуютьзахист здоров'я спортсменів і боротьбу з допінгом на спортивних заходах і у спортивній діяльності.

  5. Учасники зобов'язані постійно дотримуватися вказівок та інструкцій представників організаторівта органів державної влади.

  6. Представники організаторівмають право дискваліфікувати будь-якого учасника. Медичний персонал та / або технічний директор перегонівмає право на головне та остаточне рішення про вилучення учасника, якщо він вважається фізично недієздатним для продовження перегонів без ризику серйозних травм або смерті. Медичне транспортування будь-якого плавця призводить до дискваліфікації. Якщо будь-який учасник вирішить вийти з перегонів у будь-який час, то він / вона несе відповідальність за доповідь про своє рішення до інформаційного пункту, розташованого на фінішній зоні, і негайне вилучення його номеру та / або чипу відліку часу.

  7. Індивідуальна підтримка від друзів, родичів, тренерів і прихильників під час перегонів Десна 6.5 не дозволена. Всі учасники зобов'язані відмовитися від будь-якої спроби сторонньої допомоги. В іншому випадку учасник отримає попередження або навіть дискваліфікацію.

  8. Основними принципами заходу є справедливість і відповідність правилам і положенням. Заборонено нехтувати правилами з наміром отримати перевагу. Учасникам не дозволяється заважати іншим або піддавати їх загрозі і перешкоджати ходу перегонів. Учасники повинні бути ввічливими до інших учасників, волонтерів, суддів та медичного персоналу. Учасники повинні поважати навколишнє середовище і уникати його забруднення.

  9. Щодо питань, що не охоплені цими правилами, застосовуватимуться правилазмагань з плавання на відкритій водізатверджені ФПУ у 2015 р.

Режими і старти подій

Десна 6.5 Складається з відстані 6.5км. Індивідуальні змагання, конкурентного типу, з відліком часу.


Десна 6.5 буде проводитись тільки в тих місцях, які відповідають необхідним технічним і матеріально-технічним вимогам.

Категорії та нагороди.

У Десна 6.5 - #майжебосфоручасники розподіляються на категоріїз урахуванням віку та статі учасника. 


Учасники, які не досягли 18-річного вікуне допускаються до змагань.


Плавцям, які отримали нагороду за Загальними результатами, не буде дозволено отримувати жодного призу в категорії "Вікова група".Десна 6.5(чоловіки та жінки)

Майстер 18-29 - Плавці 18-29 років

Майстер 30-39 - Плавці 30-39 років

Майстер 40-49 - Плавці 40-49 років

Майстер 50-59 - Плавці 50-59 років

Майстер 60+ - Плавці від 60 років

Inspiration - Плавці з інвалідністю

Нагороди

• Організація нагороджує медалями перших трьох кваліфікованих чоловіків і жінок в загальних результатах.

•Організація нагороджує медалями перших трьох кваліфікованих чоловіків і жінок в кожній категорії наприкінці події.

•Призи не є накопичувальними, а це означає, що плавці, нагороджені в загальних результатах, не отримують призів у своїх групових вікових категоріях.

•Всі учасники змагань, які закінчили змагання, отримають медаль фінішера.

Використання гідрокостюма.

Використання гідрокостюмів на Десна 6.5 буде регулюватися в залежності від температури води:


Учасники, які звикли плавати в умовах низьких температур, зможуть взяти участь без гідрокостюма. При температурі нижче 18 ºC ми не рекомендуємобрати участь будь-якомуплавцю без гідрокостюма.


Всі плавці, які хочуть не використовувати гідрокостюм при температурі нижче 24ºC, будуть допущені. Знайте, що ви будете плисти у невигідному становищі у порівнянні з користувачами гідрокостюмів.


Не дозволено використання гідрокостюму при температурі вище 24ºC.


Всі купальні костюмиз будь-якого типу неопрену або поліуретану повністю заборонені, коли не дозволений гідрокостюм (сюди входять штани).

НОРМАТИВ

ТЕМПЕРАТУРА

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Менше 24 ºC - Допускається використання гідрокостюма

Більш ніж 24 ºC - Не допускається використання гідрокостюма


Організатор і суддівський комітет повинні контролювати на ділянці, чи є будь-який плавець з одягом з неопрену, або іншим забороненим обладнанням.

Обладнання

Нижче ви можете знайти список дозволеного обладнання під час перегонів.

•Плавальна шапочка, що надається організацією.

•Використання буя безпеки буде обов'язковим. Буї повинні бути видимими і однотипними, щоб уникнути будь-якого інциденту.

•Причиною дискваліфікації буде перетинання фінішної лінії без буя.

•Плавальні окуляри обов'язкові під весь час перегонів.

•Гідрокостюм або купальник (див. Розділ ВИКОРИСТАННЯ ГІДРОКОСТЮМА). Забороняється використовувати два гідрокостюми.

•Упродовж всіх перегорів гонки потрібно носити чипи обліку часу. У разі втрати учасник повинен повідомити компанію-хронометрист на фініші.

Плавець відшкодовує компанії еквівалентну вартість пристрою, якщо компанія визнає це належним або необхідним.

Організатори покажуть, як і де надягти чип під час технічного брифінгу.


•Особистий номер плавця на перегонах повинен бути видимим на зовнішній частині правої руки плавця в будь-який час. Номер буде надано або намальовано персоналоморганізаторів.


•Допускається використання електронних пристроїв, таких як годинники, монітори серцевого ритму, водний GPS, за винятком водних музичних програвачів або подібних пристроїв. Якщо плавець нехтує цим правилом, він / вона буде дискваліфікований суддями. Учасники можуть бути дискваліфіковані з змаганьофіційними суддями за нехтування будь-якою частиною правил.


•Не дозволяється використовувати будь-яке обладнання або матеріали, які допомагають плавцям рухатися або плавати (наприклад,колобашка, лопатки, рукавички, плавники тощо). Використання обладнання обмежується учасниками, які мають виражене схвалення організації з обґрунтованими причинами.

Хід змагань

Якщо організатори вважають за необхідне вилучити будь-якого учасника зі змагань, щоб забезпечити його / її безпеку, вони мають право це зробити.


Процедура відкликання відбувається у разі виникнення таких обставин:


•Коли плавці перевищують часові обмеження.

•Несприятливі погодні умови, які загрожують безпеці плавця.

•Коли плавці виявляють ознаки зневоднення, гіпотермії, крайньої втоми.

•Надзвичайно повільний темп або будь-яка інша ознака, яка перешкоджає учаснику плавати в хороших фізичних умовах.

•Плавці, які не дотримуються норм безпеки та правил, встановлених організацією.

•Плавці повинні завжди дотримуватися вказівок і рекомендацій технічної команди.

•Байдарочники та судна ескорту будуть стежити за здоров'ям і безпекою плавців і будуть звітувати перед технічною командою.

Реєстрація

Реєстрація є персональною та не підлягає передачі, а також передбачаєприйняття всіх статей у цих правилах та положеннях, а також правил та умов її придбання. Всі збори вказані в розділі «Реєстрація» на цьому веб-сайті і можуть бути оброблені за допомогою системи онлайн-платежів.


У випадку, якщо учасник не може бути присутнім на заході, учасник не може передати свої права на участь іншій особі.


За запитомплавці зможуть змінювати в будь-який час частину своєї інформації (ні в якому разі не ім'я чи прізвище, що було зареєстровано)


У разі несприятливих погодних умов або будь-яких інших обставин поза межами контролю організації (наприклад погодні умови, катастрофи),організація залишає за собою право змінювати або навіть скасовувати перегони на підставі причин безпеки. За таких обставин якописаного вище, повернення реєстраційних зборів не повертається.


Реєстраційний внесок включає:

•Право на участь у змаганнях(за наявності погодних умов).

•Страхування від нещасних випадків.

•Допомога під час і після перегонів.

•Харчування (рідке та тверде)після перегонів.

•Класифікація та облік часу за допомогою чипу.

Плавці, зареєстровані в Десна 6.5, будуть розміщені на сайті Десна 6.5на наступний день після реєстрації.

Участь та страхування.

Всі учасники заявляють про те, що вони знаходяться в оптимальному стані здоров'я і на їхню думку, не мають підстав, які б перешкодили їм взяти участь узмаганняхДесна 6.5. З цієї причини плавці приймають участь на власний ризик і на свою відповідальність.


Спортсмени будь-якої національності, з якоїсь федерації чи ні, і досягли на час змагань 18-річного віку, мають право на участь. 


Термін досягнення фінішної лінії- 3 години


Організатори рекомендують всім учасникам придбати поліси медичного  страхування на час участі в змаганнях.

Безпека

Забезпечується операція з безпеки на суші та на землі. У день змагань безпеку плавців контролюватимуть моторні човни і каяки, які прослідують за ходом змагань.
Медична команда організації матиме право відкликати будь-якого учасника з медичних причин.

Судді

Десна 6.5 буде посилатися на суддівський комітет.

Це будуть арбітри в перегонах, що контролюютьпроходження маршруту, на фінішній лінії і в секретаріаті.

Причинами дискваліфікації будуть:

•Уникання обов'язкових маркувальних поворотних буїв.

•Неспортивна поведінка.

•Нехтування інструкціями технічної командиз човнів та каяків.


Після публікації попередніх результатів, будь-який плавець, який хоче поскаржитися, повинен зробити це протягом 30хвилинпісля того, як результати будуть опубліковані. Резолюції буде розроблено не більше ніж за 1 годину після опублікування попередніх результатів, після чого це стане остаточним результатом, і жодні зміни не будуть дозволені.


Ці інструкції будуть роз'яснені та описані під час брифінгу про перегони.

Харчування

Організація забезпечить пункт харчування для плавців на фініші Десна 6.5.

Зміна ходу змагань

У разі несприятливих погодних умов організація залишає за собою право розглядати альтернативний напрямок або змінити дату змагань.

Особисті дані

Організація повідомляє, і ви погоджуєтесь на наступне:


Учасник надає дозвіл на обробку, використання та зберігання всієїінформації, що надана під час реєстраціїабо за допомогою будь-яких інших каналів збору персональних даних.

Основною метою цього збору даних є не що інше, як адміністрування та управління змаганнями, повідомлення про можливі

зміни в календарі подій та / або просування продукції, пов'язаної з Десна 6.5, страхування. Учасникдаєзгоду на відтворення своїх зображень на фотографіях та інших записах, що відбуваються під час змагань.


У випадку, якщо ви бажаєте відкликати свою згоду, ви повинні повідомити організаторівв письмовій формі.